“Rick and Morty”nin Yazarı “Ant-Man 3″e Transfer Oldu!

“Rick and Morty”nin Yazarı “Ant-Man 3″e Transfer Oldu!

  7 Nisan 2020

  1.683 Okunma

Marvel Sinematik Evreni'nden yeni gelişmeler...

Marvel Sinematik Evreni yepyeni bir evreye giriş yaparken merakla beklenen filmlerinden biri de Ant-Man 3 oluyor. Paul Rudd ve Evangeline Lilly’nin başrolünde yer aldığı Ant-Man serisinin devam filmiyle ilgili verilen ilk detay, filmin senarist koltuğuna Jeff Loveness’ın oturacağı haberi oldu. Açıklananlara göre Loveness ile anlaşma imzalandı.

Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü evresinde yerini alacak olan Ant-Man 3’ün senarist koltuğu için Rick and Morty ve Miracle Workers dizilerinin senaryosunda imzası bulunan Jeff Loveness ile anlaşma imzalandı. Hollywood Reporter’ın haberine göre Loveness ile yapılan anlaşma coronavirüs salgınının etkilerinin görülmeye başlanmasından öncesine dayanıyor. Senaryoya göre filmin oyuncu kadrosunda Michael Douglas ve Michael Pena yer almaya devam edecek. 2021’in Ocak ayında filmin çekimlerine başlanması için plan yapılıyor. Ancak coronavirüs salgınının sinema sektörünü nereye götüreceği henüz bilinmiyor. Ant-Man karakterini son olarak Avengers: Endgame’de önemli bir rolde görmüştük. Kahramanlarımızın alternatif bir zaman dilimine gidip sonsuzluk taşlarını ele geçirmesinde büyük rol oynamıştı.

Son Ant-Man filmi olan Ant-Man and The Wasp’ın konusu ise şöyleydi: Ant-Man ve Wasp, hem iyi bir baba hem de süper kahraman olan Scott Lang’ın geçmişindeki sırları çözmek için Wasp ile işbirliği yaparak verdiği mücadeleyi konu ediyor. Scott Lang, Yenilmezler’in savaşında yer almanın sonuçları ile hem bir süper kahraman, hem de bir baba olarak boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır.

 3,961 total views,  8 views today

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmfamine sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.