Matt LeBlanc, “Friends” Özel Bölümünün Çekildiğini Açıkladı

Matt LeBlanc, “Friends” Özel Bölümünün Çekildiğini Açıkladı

  7 Nisan 2020

  1.732 Okunma

Friends hayranlarına müjdeli haber geldi..

HBO Max’in Friends özel buluşması için çekeceği bölüm, Coronavirus pandemisi nedeniyle geciken birçok TV projesinden biri olmasına rağmen, çekimlerinin daha önce yapılmış olduğu anlaşılıyor. Matt LeBlanc’ın geçtiğimiz gün The Kelly Clarkson Show’un yeni bölümünde yer alacağı bir fragmanla açıklandı. Başarılı aktörün, programın fragmanında, yeni akış hizmetine özel çekim yapıp yapmadığı sorulduğunda olumlu cevap verdiği görülüyor.

LeBlanc, özel olarak tasarlanan Friends bölümünü “Altımız birlikte eski güzel günlerden bahsediyoruz. Beklendiği gibi, grubu senaryo olmadan bir araya getirdik. Bu, bir bölümden daha fazlası.” diye tanımlıyor. Friends özel bölümünün çekimlerinin ne zaman yapıldığı belli değil. Bunu tam olarak röportajdan anlamamız mümkün değil ancak, LeBlanc’ın güncellemesi, 26 Mart’ta Jimmy Kimmel Live’de yer alan ve prodüksiyonun aşamasının gerçekleşmesinin beklendiğini doğrulayan Courteney Cox’un haberinin üzerine bilgiyi daha da sağlamlaştırmış oluyor. Kısacası, bölüm hazır ve salgın izin verdiğinde post prodüksiyon aşamasıyla izlenebilir hale gelecek.

LeBlanc, hayranların özel bölümde neyi görecekleri hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmadı ama izleyicilerin yine de bir istek listesi var. Tabii her şeyden önce, yıllarca izlediğimiz oyuncular Matt LeBlanc, Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matthew Perry ve David Schwimmer’i tekrar bir arada görmek ve hayatımızın birer parçası yaptığımız karakterleri izlemek için heyecanlıyız. Friends, yayınlandığı zaman Netflix’in en çok izlenen içeriği konumundaydı ve yüksek bir anlaşma sonucu HBO Max’e geçti. Özel bölüm, HBO Max’in, Friends lansmanı için de güzel bir içerik olacak.

 3,580 total views,  8 views today

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmfamine sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.