Kenneth Branagh İmzalı “Artemis Fowl” Disney+’ta Yer Alacak

Kenneth Branagh İmzalı “Artemis Fowl” Disney+’ta Yer Alacak

  7 Nisan 2020

  1.684 Okunma

Artemis Fowl'un vizyon tarihi daha fazla ileri tarihe alınmayacak.

Kenneth Branagh’ın imzasını attığı kitap uyarlaması fantastik film “Artemis Fowl”, bir kez daha ertelemeye maruz kalmamak için Disney+ ile anlaşma gerçekleştirdi. Yaklaşık olarak bir yıldır vizyona girmeye çalışan ve son olarak vizyon tarihinin Mayıs’ta olmasına karar verilen Artemis Fowl, sinemalara ulaşamadan Disney+’ta gösterime sunulacak.

“Henry V”, “Kuru Gürültü” ve “Thor” gibi filmlerle tanınan ve son olarak “Doğu Ekspresinde Cinayet” ve All Is True gibi yapımlarla karşımıza çıkan Kenneth Branagh’ın imzasını attığı Artemis Fowl, vizyona girmeyi başaramayacak gibi görünüyor. Bu kez de karşısına coronavirüs engeli çıkan film, Disney+’ta yerini alacak. Colin Farrell ve Ferdia Shaw’ın başrolünü paylaştığı Artemis Fowl’un 29 Mayıs tarihinde ülkemizdeki izleyicileriyle buluşması planlananlar arasında yer alıyordu. Ancak henüz Disney+’taki gösterim tarihi resmi olarak açıklanmadı. Artemis Fowl, esasen geçtiğimiz yıl Ağustos ayında vizyondaki yerini alacaktı.

Eoin Colfer’ın yazarı olduğu kitaptan aynı isimle uyarlanan Artemis Fowl’un konusu şöyle: 12 yaşındaki Artemis Fowl, sayısız suç dehasını barındıran bir soydan gelmektedir. Aynı zamanda bir dahi olan Artemis, babasının ansızın ortadan kaybolması ile birlikte bir maceraya atılmak zorunda kalır. Bu büyük gizemi aydınlatabilmek için güçlü ve gizli bir peri ırkıyla mücadele etmesi gereken Artemis, kendini rakiplerine karşı giriştiği bir  güç ve kurnazlık savaşında bulur…

Kenneth Branagh’ın kamera arkasına geçtiği filmin oyuncu kadrosunda Hollywood’un taze keşfi Ferdia Shaw, Colin Farrell, Lara McDonnell, komedinin sevilen yüzlerinden Josh Gad, Nonso Anozie, Tamara Smart, Miranda Raison, Josh McGuire, Hong Chau, Nikesh Patel, Michael Abubakar, Jake Davies, Rachel Denning, Matt Jessup, Simone Kirby, Sally Messham ve Adrian Scarborough bulunuyor.

 4,414 total views,  8 views today

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmfamine sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.