savaş
Hiddet – Fury Türkçe Dublaj Full Hd izle
İncele
Hiddet – Fury Türkçe Dublaj Full Hd izle
Türkçe Dublaj
Hiddet - Fury 2014 yapımı filmi sitemizden Türkçe dublaj olarak full hd izleyebilirsiniz. Fury, 1945 yılının Nisan ayında, İkinci Dünya Savaşı'nın son günlerinde geçiyor ve Komutan Wardaddy, topçu Boyd Swan, yükleyici Grady Travis, şoför Trini Garcia ve yardımcı şoför Norman'dan oluşan müfrezenin, 300 düşman askeriyle karşılaştığı ve tüm imkansızlıklarla savaşmak zorunda kaldığı 24 saati konu alıyor.. Beş askerden oluşan küçük ekip, zırhlı tanklarıyla, Almanya'da savaşın ortasında kalır ve bu ekip bölgede kalan son Amerikan ordusu askerlerinden oluşur.. Birlik az sayıda askerden oluşmasının yanı sıra cephane anlamında da bir hayli zor durumdadır.. Gruba komuta eden Çavuş Wardaddy'nin Avrupa'nın tamamını yıkıma uğratan bu savaştaki son görevi, askerlerini Nazi birliklerinin kuşatması altında olan bu bölgeden sağ salim çıkarabilmektir... Filmfamine.com keyifli seyirler diler..
  • IMDb 7.6
  • 348
  • 0
Kurtuluş Günü 2019 Altyazılı Full Hd izle
İncele
Kurtuluş Günü 2019 Altyazılı Full Hd izle
Türkçe Dublaj
Kurtuluş Günü 2019 yapımı savaş filmini sitemizden full hd Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.Kurtuluş Günü (D-Day Assassins), Pis 13 olarak bilinen bir grup Amerikan askeri, 1944 yılında, bulundukları üst için oldukça büyük bir sorun haline gelmiştir.. Ancak emirlere uymayan bu askerlere hatalarını telafi etmek için bir fırsat verilir.. Pis 13’ün düşman bölgesine yaya olarak girerek, Nazi ikmal hatlarını imha etmesi gerekmektedir. İntihar görevi olarak tanımlanabilecek olan bu görev için askerlerin kararlılığı çok büyük önem taşımaktadır... Filmfamine.com keyifli seyirler diler..
  • IMDb 3.2
  • 311
  • 0
Maymunlar Cehennemi: Savaş Türkçe Dublaj izle
İncele
Maymunlar Cehennemi: Savaş Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Maymunlar Cehennemi Savaş 2017 yapımı bu harika bilim kurgu filmini sitemizden Türkçe dublaj full hd izleyebilirsiniz.Gişe hiti serinin son halkası In War for the Planet of the Apes filminde Sezar ve onun takipçileri insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler.. Fakat tüm inancına ve hırsına rağmen Sezar'ın ordusu büyük kayıplar verir.. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır.Filmfamine.com keyifli seyirler diler..
  • IMDb 7.4
  • 683
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmfamine sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.