imdb 7+ filmler
Babam Yerli Filmi Full izle
İncele
Babam Yerli Filmi Full izle
Yerli Film
Çetin Tekindor'un ustalığını konuşturduğu yerli dram filmi 7.5 puan almıştır. Bu 2017 yapımı filmi sitemizden full hd olarak kesintisiz izleyebilirsiniz. Babam izle, Babam hd izle, Babam full izle, Babam tek part izle, Babam sansürsüz izle, Babam yerli film izle. Film konusu: Yusuf batma aşamasına gelen bir fabrikanın sahibidir. Karısı da öldükten sonra bir türlü kabullenemediği zihinsel engelli oğlu Arif ile yalnız kalmıştır. Sınavının bu olduğunu düşünen Yusuf'un fabrikasına atanamayan genç öğretmen Feride işçi olarak girmiştir. Burada Arif'i gören ve ilgilenmeye başlayan Feride, Yusuf'un da oğluna farklı bir gözle bakmasına sebep olacaktır. FilmFamine.com iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.5
 • 324
 • 0
Lara (2019) Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Lara (2019) Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
2019 yapımı film 7+ puan alarak kendine üst sıralarda yer bulmuştur filmi sitemizden full hd olarak izleyebilirsiniz. Lara izle, Lara hd izle, Lara full izle, Lara tek part izle, Lara 2019 izle, Lara Türkçe dublaj izle, Lara 1080p izle. Film konusu: Lara 60 yaşına bastığı doğum gününde oğlunun bir piyano konseri vardır fakat buraya davet edilmemiştir. Eşi ile yıllar önce ayrılan ve emekli bir kadın olan Lara'nın kimsesi kalmamıştır. Oğlu bile baskıcı tavırlarına dayanamayıp onu terk etmiştir. FilmFamine.com iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.3
 • 346
 • 0
Soğuk Savaş – Cold War (2018) Türkçe Dublaj HD İzle
İncele
Soğuk Savaş – Cold War (2018) Türkçe Dublaj HD İzle
Multi Dil
7.6 puanı bulunan 2018 senesinde vizyona giren "Gerçek bir şaheser." gibi yorumlar alan müzikali de içinde barındıran filmi sitemizden farklı dillerde hd olarak kesintisiz izleyebilirsiniz. Soğuk Savaş izle, Soğuk Savaş 2018 izle, Soğuk Savaş hd izle, Soğuk Savaş tek part izle, Soğuk Savaş full izle, Soğuk Savaş 1080p izle, Soğuk Savaş Türkçe dublaj izle, Soğuk Savaş Türkçe altyazı izle. Film konusu: 1950'lerde Polonya, Berlin, Yugoslavya ve Paris'te geçen soğuk savaşta, birbirinden tamamen farklı iki insanın imkansız ama tutkulu aşkına şairene bir anlatımla tanık olacaksınız. FilmFamine.com iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.6
 • 339
 • 0
Kazanma Sanatı (2011) Türkçe Dublaj Full İzle
İncele
Kazanma Sanatı (2011) Türkçe Dublaj Full İzle
Multi Dil
2011 senesinde vizyona giren ve 7.6 IMDB puanı alan filmin başrolünde Brad Pitt efsanesi bulunuyor. Film aynı zamanda 6 dalda Oscar Adaylığı almıştır. Bu kaliteli yapımı sitemizden full hd olarak farklı dillerde izleyebilirsiniz. Kazanma Sanatı izle, Kazanma Sanatı 2011 izle, Kazanma Sanatı filmi izle, Kazanma Sanatı tek part izle, Kazanma Sanatı full izle, Kazanma Sanatı hd izle, Kazanma Sanatı 1080p izle, Kazanma Sanatı Türkçe altyazı izle, Kazanma Sanatı Türkçe dublaj izle. Film konusu: Bir dönem önemli yıldız olma yolunda ilerleyen beyzbol oyuncusu Billy Beane beklentileri karşılayamayınca oyunculuk kariyerini bırakıp, hırsı ve mücadeleci kişiliğine yatkın olan yöneticiliği seçer. Ancak başına geçtiği Oakland takımı yıldız oyuncuları kaybetmiş ve çöküşe geçmiş bir takımdır. Billy takımı baştan kurmalı ve bunun için de kısıtlı imkanlarını kullanırken zekasını ön plana çıkartmalıdır. FilmFamine.com iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.6
 • 366
 • 0
Uncut Gems Filmi Türkçe Dublaj Full HD İzle
İncele
Uncut Gems Filmi Türkçe Dublaj Full HD İzle
Multi Dil
Adam Sandler'ın başrolünde oynadığı film 7.6 puan almıştır. 2019 vizyon tarihli filmi sitemizden hd olarak izleyebilirsiniz. Uncut Gems izle, Uncut Gems hd izle, Uncut Gems full izle, Uncut Gems tek part izle, Uncut Gems 1080p izle, Uncut Gems hd izle, Uncut Gems Türkçe dublaj izle, Uncut Gems Türkçe altyazı izle. Film konusu: Howard Ratner New York'ta mücevher satıcılığı yapmaktadır. Gözü hep yükseklerde olan adamın bir ton da borcu vardır. Bir yandan da ünlüler için yüksek riski bahis işi de yapmaktadır. Bu sırada başına bir talih kuşu konmuştur fakat işi alabilmesi için de çok iyi oyunculuk göstermesi gerekmektedir. Aynı sırada işi ve ilişkilerini de dengede tutmak zorundadır. FilmFamine.com iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.6
 • 382
 • 0
Kör Noktalar Türkçe Dublaj Full HD İzle
İncele
Kör Noktalar Türkçe Dublaj Full HD İzle
Multi Dil
2018 yılında vizyona giren film 7.4 puan almıştır. Yönetmen koltuğunda Carlos López Estrada'nın oturduğu filmi full hd olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Kör Noktalar izle, Kör Noktalar hd izle, Kör Noktalar tek part izle, Kör Noktalar 1080p izle, Kör Noktalar Türkçe altyazı izle, Kör Noktalar Türkçe dublaj izle. Film konusu; Colin'in şartlı tahliye olmasına 3 gün kalmıştır ve dikkatli olması gerekiyordur. En yakın arkadaşının sorunları üstüne çekmesi dışında bir problem yoktur. Colin'in tahliyesi şaşırtan bir suça tanıklık etmesi ile ertelenir. Gördüklerinden sonra kendilerini evleri olan Oakland'de yabancı hisseden ikiliyi bir çarpışma bekliyordur. FilmFamine.com iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.4
 • 336
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmfamine sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.